:)

:)

poniedziałek, 16 października 2017

Karteczki :)

Karteczka dla wychowawczyni mojego syna

I kilka innych, nie pokazywanych wczesniej karteczek


I tak w związku z kartkami mam do Was prośbę... 3 grudnia mój starszy syn będzie świętował 15 urodziny. Michał należy do tych bardzo nieśmiałych, trzyma się z boku, po szkole z nikim się nie spotyka... Taki samotnik... Bardzo chciałby dostać dużo życzeń na urodziny.. Wiadomo, rodzina zawsze przyjedzie, ale on chciałby jeszcze od kogoś, no a kolegów nie ma...Może ktoś by mu wysłał karteczkę z ciepłymi życzeniami? Strasznie się ucieszy... Wiecie, ja go dobrze rozumiem, bo też taka byłam. Zresztą sami widzicie, nigdy się nie rozpisuję, bo prostu nie umiem, dopiero jak juz kogoś poznam blizej, to wtedy się otwieram. Ten blog to taka moja terapia, żeby przynajmniej pokazać, co robię... No to teraz się rozpisałam za cały rok. To wyśle ktoś kartkę Michałowi?

6 komentarzy:

Anna Iwańska pisze...

Gosiu świetne te Twoje wszystkie kartki , a rozpisałaś się faktycznie bardzo :-)
Ja chętnie wyślę kartkę do Michała , fajnie by było jak byś się jeszcze przypomniała pod koniec listopada, bo z pamięcią to u mnie już kiepsko. A może napisz jeszcze czym się Michał interesuje, co lubi.
Pozdrawiam

Unknown pisze...

O tak! Napisz trochę o tym Twoim synku. Akurat u Ani w wyzwaniu karteczkowym trzeba było zrobić męską kartkę więc zamiast zrobić do pudełka to zrobię dla Michała. :)

Malgorzata Zoltek pisze...

ŚLiczna kolekcja kartek.

Krysia pisze...

Gosiu! Wszystkie karteczki są śliczne, Karteczkę spróbuje zrobić - Pozdrawiam Cieplutko

Asia Tworzy pisze...

To ja też wyślę!

AsiaB pisze...

Gosiu:) Ja nie jestem znawcą w tworzeniu karteczek, ale chętnie wyślę:) I właśnie tez proszę o przypomnienie, bo ja sklerotyczka jestem i przypomnę sobie dzień przed:) Adres się nie zmienił? Jeśli tak, proszę wyślij nowy na j.bialy@o2.pl