:)

:)

czwartek, 6 sierpnia 2015

Migawki z wakacji

W tym roku 2 tygodnie spędziliśmy nad Jeziorem Bodeńskim. Bardzo lubie tam jeździć, jestem zauroczona tymi miasteczkami...
Rheinfall Schaffhausen, Szwajcaria

Meersburg, Niemcy

Małpy na Affenberg

Wejście do portu w Lindau

Podwodne życie w Sealife w Konstanz

Friedrichshafen i sterowce - prawdziwy oraz dla dzieci

Wszyscy lubimy tam wracać, do zwiedzania wciąż jest sporo. A Wy macie takie swoje miejsca, do których lubicie wracać? Może mnie zainspirujecie na kolejne wakacje?

6 komentarzy:

Promyk pisze...

Widać, że wspaniałe miejsce! Zajrzyj do mnie - wprawdzie opisuję wyprawę na raz, ale może cię zainspiruję. Pozdrawiam wakacyjnie.:)

Ef-ka Ewa Flor pisze...

ja jeżdżę co jakiś czas do Rewy! zadupie- mało ludzi, dużo wiatru, do plaży 5 sekund:-) PIęknie nad tym jeziorem! Buziaki!

Malgorzata Zoltek pisze...

Piękna fotorelacja. Bardzo lubię spacerować starymi uliczkami Pragi i Krakowa.

mrumru pisze...

wspaniałe zdjęcia :) zazdroszcze :)

Ania pisze...

Piękna wyprawa. Ja zazwyczaj nie wracam w te same miejsca, chyba że po dłuższym czasie :) Uwielbiam zwiedzać i szukam ciekawych miejsc. Dużo czytam na ten temat Kocham Włochy i Holandię. W Holandii jest cudnie. Dużo ciekawych muzeów, fantastyczne skanseny z atrakcjami dla dzieci i wesołe miasteczka, no i oczywiście krajobrazy i morze :) Można tez pojeździć na rowerze bardzo bezpiecznie :) Polecam. Pozdrawiam cieplutko. Ania

AsiaB pisze...

Niestety Cię nie zainspiruję, bo ja zawsze tylko "na leniuszka" nad Jezioro Białe k/Włodawy:) Tam mi się najlepiej wypoczywa, zwłaszcza, że zawsze czasu mało..Cudne miejsca odwiedziłaś, wspaniałe zdjęcia:)